Ve Scots English College zastávají názor, že není nic a nikdo důležitější než student a jeho rozvoj. A tak dělají vše pro to, aby poskytovali kvalitní výuku a co nejpříjemnější studijní zázemí.

Takže vás zde čeká studium, co nenudí a přináší vynikající výsledky. Budete se učit komunikací s ostatními a při zajímavých aktivitách nebo výletech po památkách.

Zdejší lektoři zastávají moderní metody a vědí, že to nejlepší ve vás probudí, když vám budou fajn parťáky, namísto dozorci nekonečného drcení slovíček a frází.

▶ Poznejte Sydney – v sekci Kde studovat. >>

Proč si pro studium vybrat Scots English College Sydney

Ačkoliv škola staví svá “nej” na rozmanité výuce, získá si vás i dalšími parádními výhodami. Které to jsou?

  • Studium je o vás a vašich potřebách. Proto se můžete těšit na učební plány, které odrážejí vaše plány, cíle a záliby. Budete se zabývat tím, co vás zajímá, abyste z výuky přirozeně načerpali maximum znalostí.
  • Důležitou součástí je špičkový lektorský tým. Všichni učitelé mají kvalifikaci TESOL, takže máte jistotu, že váš jazykový pokrok zajistí ti nejpovolanější.
  • Vzdělávat se budete v moderně zařízených třídách s high-tech výbavou (interaktivní tabule, projektory, počítačové učebny s technikou Apple apod). Nechybí ani ergonomický nábytek pro váš maximální komfort. V celém kampusu je k dispozici vysokorychlostní internet Wi-Fi.
  • K odpočinku slouží krásné společné prostory s potřebami na přípravu čaje a kávy zdarma.

Nabídka kurzů: co zde můžete studovat?

Název kurzu
Typ kurzu
Délka v týd.
Počet lidí ve třídě
Rozvrh
 
General English / morning
jazykový
1–52
15
Po–Čt 08:30–14:30
General English / evening
jazykový
1–52
15
Po–Pá 17:00–21:15
IELTS Preparation / morning
jazykový
12
15
Po–Čt 08:30–14:30
IELTS Preparation - evening
jazykový
12
15
PO-PÁ 17:00-21:15
Cambridge Preparation (FCE, CAE) / morning
jazykový
12
15
Po–Čt 08:30–14:30
Cambridge Preparation (FCE, CAE) / evening
jazykový
12
15
Po–Pá 17:00–21:15

Typy ubytování: kde můžete bydlet?

Bydlet můžete u hostitelské rodiny nebo ve studentském domě – ideální variantu zvolíte podle svých potřeb a možností.

Hostitelská rodina

Ubytování u australské rodiny s sebou přináší zajímavý bonus: poznáte, jak to chodí u Australanů, a tak získáte mnohem opravdovější zážitek než běžný turista. Uvidíte skutečný australský život. A co více, v domácnosti se rychle rozmluvíte, takže do angličtiny proniknete o to snadněji.

Homestay zahrnuje:

  • vlastní jednolůžkový pokoj s postelí, ložním prádlem, ručníky, psacím stolem, židlí a místem pro úschovu oblečení,
  • stravování – denně snídaně a večeře, o víkendu také lehký oběd,
  • přístup do společné koupelny,
  • možnost využívat pračku.

Z ubytování se do školy dostanete za zhruba 45 minut s využitím veřejné dopravy.

Studentský apartmán

Zahrnuje jedno či vícelůžkové pokoje (i sdílené) a společné prostory typu kuchyně, prádelna, obývací pokoj. Nachází se zhruba 18–30 minut od školy (v závislosti na dopravní situaci).

Poloha školy = v centru

lexis_sydney

Kampus se nachází uprostřed CBD, turistického, vzdělávacího a byznys centra. Pěšky se z něj za pár minut snadno dostanete k řadě zajímavých míst, a to včetně nejatraktivnějších památek (Opera House, Darling Harbour, Sydney Tower atd). V okolí také stojí obchody, restaurace, kavárny, nákupní centra. Při studiu vám tak nic nebude scházet.

Přesná adresa: Level 5/127 Liverpool St, Sydney NSW 2000, Austrálie.

Další informace najdete na webových stránkách Scots English College.

▶ Poznejte Sydney – v sekci Kde studovat. >>

Příběhy studentů

Austrálie mě lákala proto, že se do ní člověk vzhledem k velké vzdálenosti z Evropy jen tak nedostane. Zajímalo mě, co je pravdy na tom, co se o ní říká. Jak se žije hlavou dolů a hlavně jsem chtěla všechno vyzkoušet na vlastní kůži. Začátky byly strašně těžké. Nová země, neznámí lidé, bez práce a se ztracenými kufry v Číně. Všechno špatné se ale v dobré obrátilo. Přečíst celou referenci

Dana: pobyt v Sydney

Jedno odpoledne mě Google zavedl „do Austrálie“ a já se zamilovala. Sluníčko, jedny z nejkrásnějších pláží na světě a ta energie. Bylo jasno! Když jsem věděla, že pojedu do Sydney, nastudovala jsem si všechny vzdálenosti od místa, kde budu bydlet, směrem k plážím a Opera House. Totálně mě to pohltilo a já se začala těšit. První momenty byly nezapomenutelné. Přečíst celou referenci

Lenka: pobyt v Sydney

Kromě skokového zlepšení angličtiny jsem se výrazně zlepšil ve vaření (zjistil jsem, že je to krásná tvořivá práce). Procestoval jsem východní i západní pobřeží křížem krážem (najezdil jsem celkem přes 10 000 km), naučil jsem se řídit auto vlevo, oblíbil jsem si síť hostelů YHA a busy Greyhound a přežil jsem krušnou noc s partou feťáků. Ale především jsem získal nové kamarády z různých zemí, převážně z generace mých dcer. Přečíst celou referenci

Jan: pobyt v Noosa Heads

Austrálie byl můj sen již od dětství. Když mi bylo asi 8 let, dostal jsem knihu o Austrálii a od té doby jsem věděl, že se tam jednou musím podívat. Takže když jsem se rozhodoval, kam vyrazit za zdokonalením anglického jazyka, měl jsem snadné rozhodovaní. Znalost anglického jazyka před odletem byla poměrně dobrá, protože jsem předtím strávil rok a půl na Novém Zélandu. Přečíst celou referenci

Jarda: zážitky z Melbourne

Napište nám

Kontaktujte nás - škola
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.