Dopřejte si studium na nejlepší jazykovce v Austrálii – přesně takové ocenění získala tato škola už šestkrát. A to jen potvrzuje její kvality. Proto vás zde čeká výuka, která přinese kýžený jazykový progres.

A to vše v moderním a inspirativním prostředí, kde je radost se vzdělávat. Na cestě ke skvělé jazykové vybavenosti vás podpoří zkušení lektoři, kteří si zakládají na přátelském přístupu.

Studovat na Langports můžete také v Brisbane a Gold Coast.

▶ Poznejte Sydney – v sekci Kde studovat. >>

Proč si pro studium vybrat Langports Sydney

Langports je ve všech ohledech perfektním místem pro vzdělávání. Čím si vás získá?

  • Široká nabídka kurzů vyhoví studentům s nejrůznějšími úrovněmi angličtiny a vzdělávacími cíli.
  • Výuka probíhá v moderně zařízených třídách.
  • K relaxaci slouží odpočinkové místnosti s počítači.
  • Nechybí ani venkovní prostory a zahrada pro relax na čerstvém vzduchu.
  • Můžete si zapůjčit knihy, DVD a časopisy.
  • Jídlo si ohřejete ve studentské kuchyňce.
  • Fitnessáci ocení zvýhodněnou cenu vstupného do posilovny.
  • Jen pár kroků od školy stojí kavárna.

Nabídka kurzů: co zde můžete studovat?

Název kurzu
Typ kurzu
Délka v týd.
Počet lidí ve třídě
Rozvrh
 
UFO English
jazykový
1–52
13–16
09:00–14:40
Cambridge Flexi (FCE, CAE)
jazykový
4–10
13–16
09:00–14:40
Cambridge Preparation (FCE, CAE, CPE)
jazykový
10–12
10–16
09:00–14:40
IELTS Preparation
jazykový
5–10
13–16
09:00–14:40
English + Demi-pair
jazykový
1–52
13–16
09:00–14:40

Typy ubytování: kde můžete bydlet?

Zázemí pro spokojené bydlení vám poskytnou hostitelské rodiny nebo sdílené studentské domy. Je jen na vás, čemu dáte přednost.

Hostitelská rodina

Hostitelé vám vytvoří „domov daleko od domova“ a vy poznáte, jak vypadá skutečný život v Austrálii. Navíc se rychle zlepšíte v angličtině, protože ji budete procvičovat v přirozené konverzaci o běžných věcech.

Sdílené domy

Pokud potřebujete větší nezávislost, budete se cítit dobře ve studentském ubytování, které využívají mezinárodní studenti. Získáte jednolůžkový či dvoulůžkový pokoj, koupelnu a obývací prostory budete mít společné. K přípravě jídla využijete sdílenou kuchyň.

Poloha školy = nedaleko centra

lexis_sydney

Kampus se nachází na skvělém místě, za 10 minut z něj dojdete do centra Sydney. Budete to mít blízko k celé řadě obchodů, restaurací a kaváren nebo třeba i k populárnímu akváriu, které si stoprocentně oblíbíte.

Přesná adresa: 53 Murray St, Pyrmont NSW 2009, Austrálie.

Další informace najdete na webových stránkách Langports.

▶ Poznejte Sydney – v sekci Kde studovat. >>

Příběhy studentů

Austrálie byl můj sen již od dětství. Když mi bylo asi 8 let, dostal jsem knihu o Austrálii a od té doby jsem věděl, že se tam jednou musím podívat. Takže když jsem se rozhodoval, kam vyrazit za zdokonalením anglického jazyka, měl jsem snadné rozhodovaní. Znalost anglického jazyka před odletem byla poměrně dobrá, protože jsem předtím strávil rok a půl na Novém Zélandu. Přečíst celou referenci

Jarda: zážitky z Melbourne

Takže hned první dny školy, poté co mě přeřadili na Bondi Junction, jsem se seznámila s jedním spolužákem, se kterým jsem si strašně sedla. Začali jsme spolu podnikat různé věci, výlety, sporty atd. No a od té doby věřím na lásku na první pohled. Potkala jsem tu opravdu spřízněnou duši. Kdyby mi někdo řekl, že se mi něco takového stane, tak bych se mu pravděpodobně vysmála. Přečíst celou referenci

Klára: studium v Sydney

Kromě skokového zlepšení angličtiny jsem se výrazně zlepšil ve vaření (zjistil jsem, že je to krásná tvořivá práce). Procestoval jsem východní i západní pobřeží křížem krážem (najezdil jsem celkem přes 10 000 km), naučil jsem se řídit auto vlevo, oblíbil jsem si síť hostelů YHA a busy Greyhound a přežil jsem krušnou noc s partou feťáků. Ale především jsem získal nové kamarády z různých zemí, převážně z generace mých dcer. Přečíst celou referenci

Jan: pobyt v Noosa Heads

Moje začátky byly snad jedinečné. V letadle z Prahy jsem se seznámila s holčinou a až na přestupu v Doha, jsme zjistily, že obě letíme do Sydney. Ona letěla na návštěvu za svým bratrem. Na letišti v Sydney mi nabídli, že mě odvezou do ubytování, což bylo naprosto skvělé. Další den mě vzali s sebou do města. Ukázali mi všechno v centru a nakonec mě pozvali i na skvělý oběd. Přečíst celou referenci

Pavlína: zážitky ze Sydney

Napište nám

Kontaktujte nás - škola
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.