Jazykovka Ability English funguje už od roku 1982 a dnes se řadí mezi přední specialisty na výuku angličtiny. Má tradici a obrovské zkušenosti. Pokud tedy pokukujete po studijním pobytu v Sydney, při kterém chcete posunout svou jazykovou vybavenost na vyšší úroveň, může být tato škola ideální volbou.

Zdejší lektoři vynikají nejen svými pedagogickými schopnostmi, ale i obrovským elánem, který motivuje a inspiruje. Za svou práci obdrželi ocenění a uznání.

Navštěvuje ji zhruba 400 studentů, a tak se těšte na spoustu příležitostí navázat zajímavá přátelství. Další pobočka sídlí v Melbourne, kde vám také dokážeme zařídit studijní pobyt.

▶ Poznejte Sydney – v sekci Kde studovat. >>

Proč si pro studium vybrat Ability English Sydney

Kromě vzdělávacích kvalit vás zde čekají i jiné přednosti, kterým stojí za to věnovat pozornost. Čím si vás tedy tato škola získá?

  • Kladou zde důraz na individuální přístup. Chtějí poznat své studenty a co nejvíce jim na jejich cestě pomoci. Proto se v Ability zajímají o potřeby a přání, se kterými k nim přijedete. A udělají vše pro to, aby vám vyšli vstříc.
  • Moderní prostory s veškerým potřebným vybavením zde zařizovali tak, aby vám dávaly pocit domova, i když jste od toho skutečného tak daleko.
  • A vhod přijde i páteční volno u vybraných kurzů, které dává šanci věnovat se sami sobě, práci nebo dalšímu vzdělávání na volitelných předmětech. Své studium si tak v rámci možnosti přizpůsobíte na míru svým plánům.
  • Při škole funguje pro zájemce Job Club, co vás skvěle připraví na zapojení do mezinárodního pracovního procesu.

Nabídka kurzů: co zde můžete studovat?

Název kurzu
Typ kurzu
Délka v týd.
Počet lidí ve třídě
Rozvrh
 
General English / morning
jazykový
1–52
12–15
Po–Čt 08:30–14:30
General English / evening
jazykový
1–52
12–15
Po–Pá 17:00–21:30
Survivor English / morning
jazykový
5–10
12–15
Po–Čt 08:30–14:30
Cambridge Preparation (FCE, CAE) / morning
jazykový
10–12
11–14
Po–Čt 08:30–14:30
Cambridge Preparation (FCE, CAE) / evening
jazykový
10–12
11–14
Po–Pá 17:00–21:30
IELTS Preparation / morning
jazykový
2–12
12–15
Po–Čt 08:30–14:30
IELTS Preparation / evening
jazykový
2–12
12–15
Po–Pá 17:00–21:30

Typy ubytování: kde můžete bydlet?

V otázce ubytování máte na výběr z několika variant. Buď zamíříte k hostitelům, nebo zvolíte samostatnější bydlení. Záleží jen na vás, co od dočasného domova vyžadujete.

Hostitelská rodina

Mezi studenty hodně oblíbená možnost, která vnáší do studijního pobytu něco navíc. V rodině totiž poznáte, jak skutečně žijí Australané. Seznámíte se s tradičními domácími jídly, zvyky, zkrátka okusíte Austrálii se vším všudy. A samozřejmě budete mluvit, mluvit, mluvit. Angličtina se vám tak perfektně vryje pod kůži.

Ve všední dny od pondělí do pátku jsou součástí snídaně a večeře, o víkendech se k nim navíc přidává oběd. Všechna ubytování tohoto typu se nacházejí ve vzdálenosti zhruba 50 minut od školy (veřejnou dopravou).

Studentské ubytování

Zahrnuje různorodé bydlení odstupňované dle vybavení (a tedy ceny):

  • Student housing: ubytování speciálně zařízené pro studenty, s internetem, pracovním stolem a studijními prostory.
  • Backpackers: určené hlavně pro cestovatele, kteří hledí na finanční náročnost. Jedná se tedy o levné pokoje v turisticky zajímavých lokalitách.
  • Lodges/Guest houses: připomíná klasické penziony a rezidence. Zázemí najdete ve vlastní místnosti s příslušenstvím, v budově pak máte k dispozici např. sdílenou kuchyň apod.

Poloha školy = blízko všeho

lexis_sydney

Kampus v Sydney má ideální polohu. V jeho okolí totiž najdete vše, co při svém studijním pobytu můžete potřebovat. Nebudete tak stranou ani od restaurací a obchodů, ani od atraktivních míst (Harbour Bridge, Botanic Gardens, Darling Harbour…), ke kterým se určitě rádi podíváte opakovaně. Na dosah budete mít i autobusové a vlakové nádraží.

Přesná adresa: 10 Quay St, Sydney NSW 2000, Austrálie.

Další informace najdete na webových stránkách Ability English.

▶ Poznejte Sydney – v sekci Kde studovat. >>

Příběhy studentů

Jedno odpoledne mě Google zavedl „do Austrálie“ a já se zamilovala. Sluníčko, jedny z nejkrásnějších pláží na světě a ta energie. Bylo jasno! Když jsem věděla, že pojedu do Sydney, nastudovala jsem si všechny vzdálenosti od místa, kde budu bydlet, směrem k plážím a Opera House. Totálně mě to pohltilo a já se začala těšit. První momenty byly nezapomenutelné. Přečíst celou referenci

Lenka: pobyt v Sydney

Takže hned první dny školy, poté co mě přeřadili na Bondi Junction, jsem se seznámila s jedním spolužákem, se kterým jsem si strašně sedla. Začali jsme spolu podnikat různé věci, výlety, sporty atd. No a od té doby věřím na lásku na první pohled. Potkala jsem tu opravdu spřízněnou duši. Kdyby mi někdo řekl, že se mi něco takového stane, tak bych se mu pravděpodobně vysmála. Přečíst celou referenci

Klára: studium v Sydney

Austrálie mě lákala proto, že se do ní člověk vzhledem k velké vzdálenosti z Evropy jen tak nedostane. Zajímalo mě, co je pravdy na tom, co se o ní říká. Jak se žije hlavou dolů a hlavně jsem chtěla všechno vyzkoušet na vlastní kůži. Začátky byly strašně těžké. Nová země, neznámí lidé, bez práce a se ztracenými kufry v Číně. Všechno špatné se ale v dobré obrátilo. Přečíst celou referenci

Dana: pobyt v Sydney

Austrálie byl můj sen již od dětství. Když mi bylo asi 8 let, dostal jsem knihu o Austrálii a od té doby jsem věděl, že se tam jednou musím podívat. Takže když jsem se rozhodoval, kam vyrazit za zdokonalením anglického jazyka, měl jsem snadné rozhodovaní. Znalost anglického jazyka před odletem byla poměrně dobrá, protože jsem předtím strávil rok a půl na Novém Zélandu. Přečíst celou referenci

Jarda: zážitky z Melbourne

Napište nám

Kontaktujte nás - škola
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.